Skocz do zawartości

Akwarium z allegro


lopezz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Strasznie drogo. Dało by radę taniej kupić większy baniak i lepszy zestaw a jak wiadomo później się żałuje. Jest tu na forum akwarium z jednym bokiem giętym i jednak za ładnie to nie wygląda. Przez ten zagięty bok sobie nie popatrzysz. Są inne ciekawe i bardziej praktyczne kształty, które nie zniekształcają obrazu i "normalnie" wyglądają. Wybacz ale ja bym takiego nie kupił i nazwał te boki zbednym bajerem za który szkoda przepłacać pod JEDNYM warunkiem, że zamierzasz je postawić na środku pokoju a to już całkowicie zmienia postać rzeczy i mój punkt widzenia ;).

 

Przykładowy profil:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym baniaku? http://allegro.pl/show_item.php?item=2015640120 Kasa przystępna i baniak nawet ładny tylko niewiem czy nie za głęboki? Jak rośliny będą w nim rosły? Rozmawiałem z właścicielem i mówił że baniak ma 2 lata był robiony na zamówienie, od 2 miesiecy stoii pusty gotowy do sprzedaży. Napewno musiałbym zmienić oświetlenie bo jest na zwykłych oprawkach do żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać dlaczego chce go sprzedać :zamieszany: Bo nie jest funkcjonalny. Jak wygląda sprawa czyszczenia takiego zbiornika

A co Ci tam wysokość szkodzi? Szerokość tylko zła...

Nurkujesz i jedziesz z czyścikiem? Nie bo jest za wąskie tylko 30 cm- gruba ręka się nie zmieści :D Kij od miotły, przywiązujesz czyścik i jedziesz.

Za wysoki. Do tego tylko 30cm głębokości. Nic tam przyzwoitego nie wsadzisz. A już na pewno nie rośliny.

Akurat rośliny wsadzisz ale musisz poprosić jakieś dziecko z przedszkola żeby weszło do środka. Rośliny by rosły tylko dużo tych żarówek musiał by wkręcić i temperatura w pomieszczeniu by się podniosła z kilka stopni. :lol:

 

A tak na poważnie to kup sobie standardowy zbiornik nie za wysoki a długi gdzie utrzymanie roślin i czystości nie sprawi problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mówię, że akwarium jest dobre, bo czyszczenie rzeczywiście było by kłopotliwe, lecz nie jest tak, że by się nie dało.

Tylko po co się użerać z takim akwarium? Jeżeliby je dostał za darmo to mógłby się zastanawiać.

 

Jak dla mnie nie warto.

Czy to jest jest mój cytat? :zamieszany: Raczej nie :zamieszany:

Tylko po co się użerać z takim akwarium? Jeżeliby je dostał za darmo to mógłby się zastanawiać.

 

Jak dla mnie nie warto.

Czy ja powiedziałem, żeby on kupił to akwarium?

Doradzasz że tak :zamieszany: Więc o co ci chodzi?

 

O widzę gorąca dyskusja w temacie , ale jednak przemyślałem sprawę i zrezygnowałem z tego baniaka . Kupię standardowy lepiej troszke więcej zapłacic i mieć potem swiety spokój.

Dobrze że nie posłuchałeś Ferona :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...