Skocz do zawartości

Wasze akwaria "po kolei"


dEn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wstawianie fotek waszych akwarii od tych od których zaczynaliście do tych obecnych. Używajcie opcji edycji żeby wstawić kolejne;) Ja zacznę:

 

1992

40-60l

Wcześniejszych akwariów nie fotografował nikt, bo nie mieliśmy wtedy aparatu, nie miały nawet filtra- był tylko brzęczyk, woda wymieniana w całości co tydzień. Obsada mieczyki, i jakieś "glonojady"

 

2008

Pierwsze akwarium przywiezione z Bartoszyc od cioci. Wystrój to sztuczne roślinki i ceramiczny zamek. Za długo go nie miałem i szybko przesiadłem się na 112l. Dokupiłem tylko ampularię. Ryby warunki miały koszmarne i ogólnie nie podobało mi się takie "coś" stojące na komodzie- brudne i bez światła.

Dołączona grafika

2009

112L Obsada prętniki, skalary, danio

Dołączona grafika

Zwiększenie obsady głównie przez żonę

Dołączona grafika

..

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kanion ogólne

viewtopic.php?f=22&t=9665&st=0&sk=t&sd=a

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I poszło z tłem wewnętrznym na sprzedaż. Aranżacja tylko tak :lol:

Dołączona grafika

42 z podpisu:

Dołączona grafika

30l z podpisu:

http://www.fotoszok.pl/upload/8802713f.jpg

Resztę wstawię jak z nimi skończę :lol:

Część zdjęć i aranżacji gdzieś wcięło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na początku straszna ;) ale po kolei, stopniowo małymi kroczkami, z aranżacji na aranżację, ze zbiornika na zbiornik, do ideału daaaleko :) . Postanowiłem zmienić nazwę tematu, żeby każdy mógł wstawić zdjęcia zbiorników od tych(mimo wstydu) najwcześniejszych do tych obecnych. Proszę tylko o opcję edytuj, żeby nie robił się nieporządek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...