Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

larwy czarnego komara

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jupo

jupo

Forumowicz

• Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 25 luty 2009 - 20:31

witam
mam pytanie co powiecie o stosowaniu larw czarnego komara jako pokarm dla pawiookich??? jest to pokarm mrozony

pozdrawiam
2 X PAWIOOKA 2 X SUM REKINI 2 X PRĘTNIK KARŁOWATY 2 X OSTRONOS 2 X KIRYS SPIŻOWY BANIAK 240 L (W NIEDŁUGIM CZASIE 700 L)

#2 szklana

szklana

Podglądacz

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 25 luty 2009 - 21:00

zapewne jak każdy pokarm żywy jest dobry bo dostarcza odpowiednich składników pokarmowych i w ogóle. A w przypadku rybek żyworodnych daje więcej młodego narybku (ponoć)

#3 jupo

jupo

Forumowicz

• Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 25 luty 2009 - 21:06

no nie wiem czy tak jak reszta zywego pokarmu bo podawalem ochotke i 2 mi padly wlasnie przez ten beznadziejny i pelen chorob pokarm............ jest ktos na forum kto stosowal ten wlasnie pokarm u pielegnic pawiookich???
2 X PAWIOOKA 2 X SUM REKINI 2 X PRĘTNIK KARŁOWATY 2 X OSTRONOS 2 X KIRYS SPIŻOWY BANIAK 240 L (W NIEDŁUGIM CZASIE 700 L)

#4 NirwAnia

NirwAnia

Fanatyk

• Użytkownik
  • 1072 postów
  • LokalizacjaRacibórz

Napisano 27 luty 2009 - 21:58

Larwa czarnego komara bedzie zbyt drobna dla pwiookich moim zdaniem. Bardziej nadaje sie dla malych ryb. Poczytaj tutaj o rodzajach pokarmow:
http://strony.aster....kk/s_linki.html
Oczekujesz pomocy? Podaj podstawowe parametry akwarium: - wielkosc zbiornika oraz okres jego funkcjonowania - obsada ryb - oswietenie, filtracja, ogrzewanie, - parametry wody - temperatura, GH, KH, PH - roslinnosc - podawana chemia, nawozy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!