Skocz do zawartości

Ryba zniknęła!


Monta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zdarzyło się coś nie możliwego- zniknęła rybka. Mała molinezja, miała 2 miesiące. Przeszukałam całe akwarium, rybki inne to molinezje i mieczyki (też ze 2 miesiące mają), nie zjadły jej. Rybka nie mogła wyskoczyć bo mam pokrywę. Filtr jej nie wciągnął, czyściłam go zaraz po tym zdarzeniu. Szukałam nawet na podłodze, poza akwarium. W roślinkach się nie zaplątała itp. Co się mogło stać? Czy ktoś miał podobny przypadek?

Nie zdechła, bo byłyby jakiekolwiek szczątki, zresztą 30 minut wcześniej byłam tam i rybka normalnie pływała, nic jej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałam całe akwarium, rybki inne to molinezje i mieczyki (też ze 2 miesiące mają), nie zjadły jej.Rybka nie mogła wyskoczyć bo mam pokrywę. Filtr jej nie wciągnął, czyściłam go zaraz po tym zdarzeniu. Szukałam nawet na podłodze, poza akwarium. W roślinkach się nie zaplątała itp. Nie zdechła, bo byłyby jakiekolwiek szczątki, zresztą 30 minut wcześniej byłam tam i rybka normalnie pływała, nic jej nie było.

Skoro sama założyłas i wykluczyłaś wszystkie opcje to co mamy ci powiedzieć? w takich przypadkach nawet kryształowa kula nie pomoże, tak wieć przykro mi i pozdrawiam.

 

ps. może masz tło strukturalne i tam zapodziała się rybka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś zniknął sumik rekini. Był spory. Kupiłam go w zoologicznym. Po paru dniach zniknął i nigdy go już nie znalazłam. Nie miałam pokrywy wtedy. Mógł wyskoczyć , a to , że mam psa w domy to domyśliłam się , że mógł go zjeść pies. Innej opcji nie wymyśliłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mowie, ze zostala zjedzona nie na 100% tylko na 101 :P jesli rybka padnie to po chwili zaczyna robic sie biala, a po wiekszej chwili (zalezy jaka rybka) po prostu juz jej nie ma bo zostala zjedzona... Mi raz wyskoczyl mieczyk, ale wtedy nie mialem pokrywy... A pisze, ze na 101% bo wiem z wlasnego doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

todotodora napisał(a):

DaNcZeSs napisał(a):

Na pewno nie zniknela. Moze zdechla a inne rybki zjadly jej cialo.

 

Napewno nie zjadły jej ciała.

 

 

no to nie widze innej mozliwosci teraz, musialy jej zrobic pogrzeb. poszukaj jakiegos kopczyka usypanego ze zwirku :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...