Skocz do zawartości

Te strrraszne akwaria,czyli Boże chroń rybki przed ludźmi...


AgaAga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja trochę nie rozumiem tego tematu. Chcecie oglądać okropne akwaria pseudoakwarystów zamiast założyć temat "Te cuuudowne akwaria, czyli Boże..." - dalej nic nie wymyśliłem... Wstawiane by były zdjęcia cudownych akwarii. A tak to nie wiem czy chcecie się dowartościować widząc i wstawiając by inni mogli obejrzeć te zdjęcia, na których akwaria są gorsze od waszych, choć nie wszystkich z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafikrafiki co jest złego w 2 prezentowanym przez ciebie zdjęciu?

Sztuczne rośliny? Welonki żywe (są od tego nieliczne wyjątki) zmieniłyby w bardzo ł.adną kupkę..

Nie naturalny napowietrzacz? Jak komu się podoba...

Brak podłoża? Przy braku podłoża łatwiej wyczyścić już w/w kupkę...

...

Jedynie można się przyczepić do litrażu, jeżeli jest nieodpowiedni... i różowych "odrostów" w "trawce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Fakt większość tych Baniaków przeraża Zaawansowanego akwarystę. Część młodych akwarystów (napisałem część bo nie wiem jaką podać proporcję bo nie jeden młody może być lepszy niż ja) lubi wkładać do akwa różne gadżety no i robi je pod siebie a nie pod rybki.

 

Nie mówiąc tu już o inżynierach i architektach którzy postępują tak samo co jest np pokazane na 1 focie w tym holu.

 

Te akwa przy linijce i żarówka to nie ma co się spuszczać na tym bo to jest tylko pod Fotkę albo produkcja 3ds max, Photoshop itp wiem bo nie takie rzeczy się robiło ;p Tak samo ten zlew to jest aranżacja pod fotkę i jego za minutę nie ma.

 

A po niżej moim zdaniem aranżacje tylko pod foty które mają powodować uśmiech a nie oburzenie. ;p

 

 

Dołączona grafika

Chyba wole sprzątać jakieś prostokątne 800 l Akwa niż ten labirynt ;p

 

 

Dołączona grafika

 

 

Gorzej jest gdy robimy Akwa

dł. x sze. x wys.

150x15x60 trochę problem z pływaniem.

 

Dołączona grafika

 

Może i robi wow przed sąsiadami, ale dla nas wow robią zdrowe i radosne ryby w zadbanych zbiornikach.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od tego teraz szkoda mi tych rybek...:(

Ale człowiek uczy sie na własnych błędach 25l 10brzanek sumatrzańskich 3brzanki różowe 2kiryski spiżowe 1labeo 1 zbrojnik nieb. i 1 p.ramireza :o

Dziś sie zastanawiam jak mogłem zrobić coś takiego ale od czegoś było trzeba zacząć (babka w sklepie tak doradziłą :D) :P

post-5826-13685164633866_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdięć niestety nie mam

ja zaczynałem od :

jak miałem 4 lata dostałem bojownika w małej kuli 15l z pokrywą żył rok

potem 2 welony w 25l żyły 3 lata

w wieku 8 lat na komunie od wujka 3 letniego kraba w 25l (żył dwa lata czyli umarł jak miał 5 lat)

1 rok przerwy

w tym samym 25l 12 neonów innesa (miałem 1 rok i poszły do 54l )

teraz mam 54l

 

nigdy nie miałem kolorowego żwiru w akwarium i sztucznych roślin ale jak przypominam sobie bojownika i welony w takich małych akwariach to były strrraszne akwaria .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam od 7l. i trzymałam tam gupiki, neonki, kardynałki i molinezje. W dodatku bez naturalnych roślin. Myślałam, że jedna sztuczna jest lepsza od naturalnych.

Nie wiem dla czego mi one tam żyły, ale jak jakaś mi zdechła, to byłam pewna, że jest to wina sklepu, że sprzedali mi jakąś chorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o rybce w żarówce? czy o klockach lego? Jak dla mnie ostatnie to żarówka i widać nawet zjechany gwint żarówki po podważeniu. trochę wody, kolorowego żwirku i wpuszczasz jakiegoś gupika. i masz się czym przed kolegami pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...