Skocz do zawartości

Czy nitka do szycia w akwa nie jest szkodliwa?


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wgłębkę dawałam pod siatkę (a właściwie kabaretkę) jest drobna i pięknie ją przerasta. Na wierzch nawet przycerowana może się odrywać i pływać po akwa (a to jest wkurzające :D )

 

AsFeron u mnie nitka wytrzymała rok, ale tylko dlatego że po roku korzeń wymieniłam i nic nie była zgnita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w zwykłym zoologicznym dostanę taką żyłkę? Nie ma u nas sklepu wędkarskiego :(

 

 

to żółte na moim zdjęciu to worek od cebuli wyparzony:) a pod nim wgłębka :)jest super! tyle że go mało :/ i tylko wciśnięta w piach :/ każdego dnia jak patrzę do akwa boję się że zobaczę ją wypłyniętą a w całym akwa nitki wgłębki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć kawał płaskiego drewna lub łupka na to wgłębka, siatka i przywiązać siatkę żyłką do kamienia i wkopać w podłoże. Widziałam gdzieś pomysł na trawnik z wgłębki pod sztywna siatką ogrodową przysypana tylko lekko podłożem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam gdzieś pomysł na trawnik z wgłębki pod sztywna siatką ogrodową przysypana tylko lekko podłożem.

 

 

 

i o takie coś mi chodzi! kamienie odpadają bo będzie widać efekt łączenia kamieni :/ a ja chcę mieć jednolicy trawniczek na przodzie, chcę siatke dociąć w taki sposób jak na zdjęciu i lekko ją podsypać piaskiem :)

post-8276-13685163894885_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...