Skocz do zawartości

Piana w akwarium !


Rekomendowane odpowiedzi

ehh napawde zal. Ludzie !! nie wiem kogo mi bardziej zal, ludzi ktorzy sprzedaja niedoswiadczonym akwarystom ryby wymagajace duzych akwariow czy ludzi ktorzy maja akwaria wielkosci troche wiekszej od kufla od piwa i trzymaja w nich ryby, ktorych co najwyzej mlode powinny byc trzymane...

 

W takim akwarium to wpusc pare krewetek albo 2 gupiki i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to akwarium mam już 2 lata z tymi rybami , mój duch ma 13 cm ,a glonojad 7. W_ogóle nie_rosną. Moje akwarium spełnia wszystkie warunki (prócz wielkości i pojemności) dla tych rybek. Moje akwa ma wymiary 35x17x25 i nie_wiem czy sie na tym znacie , czy nie ale dajcie sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to złe podejscie... ryby małe.. bo skarłowaciały... a doczepiamy sie bo pomagamy ci... chcesz dobra tych ryb??? to je oddaj..

ja w swoim chciałbym miec np kirysnika czarnoplamego... ale zeby urosnął taki jak powinien powinno byc akwa min 200L... dlatego odpuszczam :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niedoświadczonym akwarystom dopiero zaczynam ale staram się czytać na temat ryb i roślin, które chcę mieć lub mam.

Duch amazonki bardzo mi sie podoba ale mam akwa 96l i nie chce go męczyć, nie idzie się do sklepu i kupuje wszystko co ładne, choć teraz małe może urosnąć tobie to nie grozi bo ryby pewnie skarłowacialy , 16 l O_O tyle ryb i jakich przykro mi ale nie mogłem tego zostawić bez komentarz nie lubie ludzkiej nadmiernej głupoty, wszyscy popełniamy błędy ale niektórzy gdy im się coś radz nie wypina się i robi swoje tylko stara się robić jak najlepiej. I ostatnie miałem prze jazde "Zbiornik 16 l <--Zbieram na 60 l (prostokątny) Kulom mówimy NIE!" twój zbiornik to praktycznie małe pudełko i nie sądzę że masz prawo się wywyższać nad kulą (choć kula jest zła) ale twoje zachowanie jest gorsze, w kuli trzymają dzieci 1 złotą rybkę i jakoś sobie żyje może żle ale cóż , ty męczysz swoje rybki w tym pudełeczku więc zakończę zal mi .. Pozdro dla wszystkich prawdziwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to nie powinniśmy takim użytkownikom w ogóle udzielać pomocy. To dlatego, że kiedy reaguje on na naszą odpowiedź tak a nie inaczej to jest to bez sensu. I tak zrobi po swojemu, a my się tylko denerwujemy. Ja jak widzę, że ktoś w sklepie kupuje rybę (jestem stałym klientem, nie sprzedawcą), która w przyszłości osiąga spore rozmiary, to pytam go jakie ma akwarium, czy wie co to za gatunek itd. Po chwili rozmowy osoba dochodzi do wniosku, że nie warto. Proponuję mu coś z gatunków,które nadają się do jego zbiornika i rekompensują jego chęć posiadania nietypowych ryb.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...