Skocz do zawartości

Boa constrictor pastel


yorki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hipcio_stg - kup to się przekonasz, że to bardzo miłe zwierzęta.

kamelg - no na razie to wszystko(chyba że kolekcja powiększy się o jeszcze jednego boaska)

 

Mała zjadła dziś pierwszy posiłek u mnie.

Zdjęć z zjadania szczurka nie wstawię ale przed i po proszę bardzo

W poszukiwaniu

Dołączona grafika

Teraz czas na trawienie

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bałabym się go tknąć.

kup to się przekonasz, że to bardzo miłe zwierzęta.

A jak reaguje na człowieka? Wykazuje jakieś zainteresowanie? Bo nawet takie rybki niby nieświadome obecności człowieka potrafią zaskoczyć. Jak miałam skalary nauczyłam je, że jak zapukałam w pokrywę podpływały do powierzchni licząc na jedzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczyłam je, że jak zapukałam w pokrywę podpływały do powierzchni licząc na jedzenie.

To jest nic :P one się tego same nauczyły ;) Moje gurami jak zapomniałem je nakarmić pukały w termometr a termometr pukał o szybę :D

_______________________________

A wracając to tematu, jestem ciekawy jaki w terra jest osprzęt (sorry jak źle nazwałem, ale jestem na razie zielony w terrarystce ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip_B - terrarium ma na razie 80x40x45, przy czym Eywa będzie w nim do długości ok. 100-110cm. Potem przesiadka do docelowego 200(kwestia długości może się zmienić oczywiście na plus bo niby mam miejsce na 3m terra)x70x70.

Maciek418 - po to samo po co mi ryby, ptaszniki i yorki....

agunia997 - super to ona będzie jak podrośnie, nabierze ciałka i się wybarwi :D

kilanek11 - gekony super sprawa. Sam mam w planach jakieś tropikalne czyt. z lasów tropikalnych, żeby zrobić w terra wycinek takowego lasu. Chodzą mi po głowie felsumy madagaskarskie. Piękne zwierzęta.

mandy29 - nie kąsa i nie boi się ludzi. Jak coś w terra robię to włazi na ręce i przeszkadza.

szczupak - u mnie to samo robią bojki :D

 

W terrarium coś mi nie pasuje - rośliny chyba mają za duże liście i pomniejszają wizualnie szkło. W niedzielę jadę na giełdę więc przy okazji porozglądam się za jakimiś drobnolistnymi roślinami.

 

Mała zagadka.

Gdzie jest boaska?

Dołączona grafika

A oto i rozwiązanie :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I ogonek

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo jak patrze na Twoje zbiorniki przychodzi mi do głowy "ten Koleś musi być szalony" już wyjaśniam: masz już takie różne dziwactwa :o a mimo tego nadal myślisz o nowych zwierzakach do kolejnych zbiorników :shock: a co na to Twoja partnerka ? :lol: moja by mnie z domu wyrzuciła mimo, że mieszkamy u mnie, a Ty sobie bez żadnego ale tworzysz kolejne dzieła, z coraz to fajniejszymi zwierzakami.

Gratuluje przede wszystkim pomysłów i czekam na kolejne odsłony :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka ciekawa strona terrarystyczna gdzie na pewno pokazywanie tego terrarium było by na miejscu i doceniło by go wielu ludzi, natomiast nie rozumiem, jaki to ma związek z akwarystyką? Ale jedno muszę przyznać, że bardzo ładny okaz z tego węża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

kilanek11 - gekony super sprawa. Sam mam w planach jakieś tropikalne czyt. z lasów tropikalnych, żeby zrobić w terra wycinek takowego lasu. Chodzą mi po głowie felsumy madagaskarskie. Piękne zwierzęta.

[...]

 

Też o nich myślałem, ale niestety brak miejsca nie pozwala mi na ich hodowlę, myślę teraz nad gekonem lamparcim odmiana jungle tremper albino het raptor, jest prawie tak samo piękny ale niestety żyje na sawannie i będzie trochę pustawo :(

 

Ps. Możesz mi podać na PW jakieś dobre forum terrarystyczne[chyba tak się pisze :D ] na którym się udzielasz?

 

Żeby nie było OT, to wąż piękny. Czym go karmisz i czy długo zajęło przyzwyczajenie go do ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamiloos84 - partnerki nie posiadam :D

kilanek11 - wcina dorosłe myszy i szczurze biegusy.

Co do przyzwyczajania - jak ją kupiłem już była oswojona.

 

Wężusia dziś zwiedzała konar.

Dołączona grafika

Potem przyszła się przywitać ;-)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A żeby nie spaść owinęła się ogonkiem wokół palca

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...