Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartościTesty Akwarystyczne pH,KH,GH,NH4 Tanio 1 rok gwar. Sprzedam

Cena - Zł5,00

Pozostały czas - 16 Dni, 18 Godzin

Zaloguj się, aby skontaktować się ze sprzedającymZapraszam do kupna bardzo dokładnych testów akwarystycznych. Aktualnie mam do sprzedania testy na:
pH - 5 zł - 80 - 100 pomiarów
KH - 10 zł - 80 - 100 pomiarów
GH - 10 zł - 80 - 100 pomiarów
NH4+/NH3 - 15 zł - ok. 200 pomiarów
Przy zamówieniu większej ilości sztuk, lub czegoś z innych moich ogłoszeń Duża ZNIŻKA
1 rok gwarancji na testy. Testy nie kłamią, są bardzo dokładne i stosowane przeze mnie już długo. Sprzedaję buteleczki z odczynnikiem, mogą posłużyć, więc również jako UZUPEŁNIENIE. W zestawie jest też tabela kolorów w wersji elektronicznej, bądź za dopłatą w wersji papierowej (wodoodporna) i instrukcja.

 

Test na pH:
Gdy potrzebujesz obniżyć/podwyższyć pH w zbiorniku:
Preparat do obniżania/zwiększania pH 5 zł + test 5 zł = 10 zł za zestaw !!!
lub po prostu je kontrolować przy podawaniu CO2, ten test jest Ci potrzebny: Kontrola CO2 test na pH 5zł + test na KH 10zł = 15 zł za zestaw !!! W zestawie tabela do odczytywania zawartości CO2 w wodzie.

 

Test na KH - twardość węglanowa:
KH jest zintegrowane z pH, więc gdy obniża się jeden parametr drugi też idzie w dół. Należy, więc kontrolować KH by nie dopuścić do za niskiego poziomu, lub niskiego bufora CO2: Preparat do obniżania/zwiększania KH i pH 5 zł + test KH 10 zł + test na pH 5 zł = 20 zł za zestaw !!!

 

Test na GH - twardość ogólna:
Często, szczególnie na północy Polski występuje woda bardzo twarda więc należy ją zmiękczyć, czasami też należy ją zatwardzić pod ryby biotopowe (np. Pyszczaki): Preparat do obniżania/zwiększania GH 5 zł + test GH 10 zł = 15 zł za zestaw !!!

 

Test na NH4+/NH3 - amoniak:
Przy zakładaniu nowego akwarium lub gdy z rybami dzieje się coś niedobrego, wymagana jest kontrola poziomu amoniaku gdyż jest on toksyczny dla ryb: Test na NH4+/NH3, wraz z tabelą odczytu NH4+ i NH3 = 15 zł. Tabela służy do odczytu ilości szkodliwego NH3, gdyż w formie NH4+ jest on mniej toksyczny dla ryb. Gdy poziom przekroczy dopuszczalne 0,25 mg/l należy podać bakterie, dostępne w sklepach zoologicznych.

 

W przyszłości będą dostępne również testy na NO2, NO3, Fe i na PO4.

Brak publicznych pytań dotyczących tego przedmiotu.

Informacje o sprzedającym

Poziom reputacji: 0


Powered by Classifieds

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!